Szczepienia na Covid

Przy szczepieniach wychodzą najgorsze ludzkie zachowania. Od kłótni o kolejkę, mimo że ludzie mają wyznaczone godziny – a jedno miejsce dalej to cała minuta czekania dłużej (przy okazji pretensje, że tyle ludzi czeka na korytarzu, podczas gdy połowa przyszła nie na swoją porę…)

…przez konieczność przypominania, że maseczki nosimy też na nosie…

…po narzekania, że oni chcą „Fajzera”, a dostają jakąś „Modernę” (czyli praktycznie to samo), na pewno chcemy, żeby zakrzepów dostali (nie żeby prędzej mogli dostać zakrzepicy od bycia grubym i siedzenia cały dzień, a nie od szczepienia Astra Zeneca).

Dziś przebiła już wszystko pani, która stwierdziła, że ona nie chce podpisać tzw. RODO, bo ona nie chce, żeby ktoś jej dane przetwarzał. Nie i już. Ale chce się zaszczepić. Pomogło dopiero wytłumaczenie, że jeśli mówię do niej po nazwisku, to już przetwarzam jej dane, a RODO jest właśnie po to, żeby te informacje chronić.

A to jest ta część społeczeństwa, która nie wierzy w teorie spiskowe i w ogóle zapisała się na szczepienia…

Może ci się spodobać również
Powiadom o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
1 miesiąc temu

Na stadionie się nie spotkałam…może dlatego, że wojsko i policja naród kieruje z punktu do puktu a w tych przestrzeniach to każdy się raczej boi, że się zgubi albo że go wojsko pogoni…