Dzielna i pechowa mama

Na podstawie przeżyć mojej mamy, powinni nakręcić „Oszukać przeznaczenie. Teresa”. Kobieta przeżyła tyle nietypowych wypadków, np.:

1. Starcie czołowe z 80 letnią działkową piratką, która pędziła rowerem z górki wjeżdżając pędem w moja mamę. Mama wylądowała w krzakach agrestu, a lejdi pojechała jak by nigdy nic.

2. Tata spuszczał wiaderko z gliną przez okno ze strychu, a mama miała tę glinę wyładować do stojącej u podnóża okna taczce. Coś tam mama w tej taczce grzebała, w tym czasie wiaderko się zerwało i.. wylądowało na głowie mamy. Na SORze mieli niezłą polewkę. Mama przeżyła, bo głowę ma chyba z betonu 🤣

3. Jedzie mama na rowerze i nie zauważyła niezabezpieczonej studzienki. Wpadła przednim kołem i wykonała książkowy przewrót w przód. Świadkowie zdarzenia zwijali się ze śmiechu, zamiast pomoc kobiecie.

4. Jedzie Teresa na rowerze chodnikiem. Z naprzeciwka z zakrętu jedzie ciężarówka i nagle otwierają się drzwi od chłodni centralnie przed głową mamy… Kobita dała nura w krzaki i obiła biodro.
Urodzona w czepku

Może ci się spodobać również
Powiadom o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments